Współpraca / Cooperation

[eng below]

Cześć!

Cieszę się, że zainteresowałeś się moim blogiem podróżniczo-fotograficznym. Zapoznaj się z moimi propozycjami współpracy. Jestem otwarta także na Twoje kreatywne pomysły. Szczegóły poniżej:) Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o mnie, zapraszam do tej zakładki. 

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

1517583_10203398446142356_2078540264_n

O czym jest blog Połącz Kropki?

Piszę o City Break’ach, czyli krótkich wyjazdach najczęściej na przedłużony weekend do europejskich miast. Tworzę przewodniki, zwracam uwagę na atrakcje, które warto odwiedzić w tak krótkim czasie oraz skupiam się na praktycznych wskazówkach. Moim celem jest pokazanie, że podróżować można mając nawet niewiele czasu. Dzięki odpowiedniej organizacji można dużo zobaczyć i przeżyć wyjeżdżając tylko na kilka dni.

Spora część bloga poświęcona jest Hiszpanii w której mieszkałam przez pół roku i intensywnie podróżowałam. Staram się pokazywać popularne miejsca, ale i te mniej znane, bardziej alternatywne. Na blogu opisywałam także refleksje po życiu w Hiszpanii, zdradzałam moje sposoby na naukę hiszpańskiego oraz planuję stworzyć wpisy, które bardziej przybliżą kulturę tego kraju. 

las medulas kopalnia złota

Regularnie odwiedzam opuszczone miejsca w Polsce i Europie, których lata świetności już dawno minęły. Artykuły o zapomnianych obiektach cieszą się dużą popularnością. Na szczególną uwagę zasługuje Czarnobyl oraz Prypeć.

Lubię poznawać nowe kraje i docierać do mniej znanych atrakcji, a do tego być niezależna od rozkładów jazdy pociągów czy autobusów. Ten komfort dają mi roadtripy – w ten sposób przejechałam wraz ze znajomymi Norwegię, Bałkany, Hiszpanię, Włochy, Kanadę, Islandię, Finlandię i USA. Zatrzymujemy się kiedy i gdzie chcemy oraz często nocujemy w pięknych okolicznościach przyrody. Przez ponad 5 lat naszym środkiem transportu był stary, ale zazwyczaj niezawodny Żuk. Podróże samochodowe i obcowanie z naturą to dla mnie najlepsze połączenie w podróży.

żuk złombol

Kim są moi czytelnicy?

Najliczniejszą grupą odbiorców są osoby w wieku 25-34 lat mieszkające w Warszawie. Przede wszystkim są ciekawe świata, poszukujące informacji o interesujących miejscach, alternatywnych atrakcjach np. opuszczone miejsca. Liczna grupa odwiedzających interesuje się wymianą studencką i życiem w Hiszpanii. Spora część czytelników szuka praktycznych wskazówek o miejscach, które chcą odwiedzić. Niemałą popularnością cieszą się również wpisy na temat lęku przed lataniem.

Szczegółowe statystyki wysyłam e-mailem.


Możliwe formy współpracy

Artykuły sponsorowane

Organizacja wyjazdów do Hiszpanii

Sesje zdjęciowe produktów lub miejsc/ zakup gotowych już zdjęć

Kampanie w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin)

Recenzje sprzętu, miejsc i atrakcji turystycznych itp.

Wyjazdy sponsorowane

Linki polecające

Niestandardowe i kreatywne propozycje współpracy

Konkursy

Długoterminowe kampanie

Przykładowe marki z którymi współpracowałam

Untitled design (1)


Osiągnięcia

Wygrałam konkurs National Geographic i wraz z ekipą Traveler Adventure Team przez tydzień odrywałam zakątki Saksonii & Brandenburgii.

_R5A0251-2
Odkryj Saksonię i pokonaj swój strach - via ferraty

Wraz z innymi blogerami podróżniczymi uczestniczyłam w study tour do Brandenburgii organizowanym przez Polish Travel Blog i Niemiecką Centralę Turystyki.

6 oryginalnych atrakcji w Brandenburgii

Mój artykuł o Bieszczadach ukazał się w miesięczniku “Poznaj swój kraj”:

SKMBT_C452 17082417030-2
SKMBT_C452 17082417021-2

Przygotowałam dla portalu Breakplan następujące przewodniki:

-5-dniowy plan zwiedzania Madrytu

-14-dniowy plan zwiedzania Andaluzji,

-14-dniowy plan zwiedzania Norwegii,

-10-dniowy plan zwiedzania Kraju Basków.

Corrida – barbarzyństwo w Hiszpanii

Mój blog znalazł się w rankingu Polskich Blogów Podróżniczych. W kategorii widoczności w Google zajęłam 60 miejsce na 500 blogów.

ranking blogrów podróżniczych

Mój artykuł o walce z lękiem wysokości na via ferratach w Saksonii znalazł się wśród 40 najlepszych wpisów podróżniczych w 2017 roku.

polaczkropki1

Napisałam e-booka pt: “Jak tanio podróżować?“. Moje wieloletnie doświadczenie spisałam na 30 stronach książki. Same konkrety, bez lania wody:)

jak tanio podróżować polaczkropki

Dołączyłam do grona inspiratorów Travel PP, gdzie zachęcam do podróży po Hiszpanii. 

wspolpraca polaczkropki

Dołączyłam do Polish Travel Blogs.

logo-ptb2x

Aktualne projekty

Nietypowe miejsca noclegowe

Chętnie nawiążemy współpracę reklamową z właścicielami oryginalnych i klimatycznych miejsc noclegowych w Polsce i za granicą.

Zaoferować możemy artykuł na blogu wraz z linkiem dofollow, wpis na Facebooku, zdjęcia na Instagramie oraz plik zdjęć do wykorzystania na własny użytek. Szczegóły do omówienia.

Do tej pory udało się zrealizować:

Noc na tratwie

Vegan House na Dolnym Śląsku

Kimura Glamping pod Warszawą

Glendoria i Lawendowe Pole na Warmii

Drewniany domek z przeszklonym sufitem w Finlandii

Lodowy hotel w Finalandii

Mongolska jurta na Kaszubach

Betonowe Tipi w USA

 

 

Weekend-nad-Biebrzą-spływ-tratwą-22


Wpisy gościnne na innych blogach

Kontakt

Zapraszam do współpracy! Razem możemy zrobić coś fajnego:)

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

Wystawiam faktury VAT.


[version eng]

About my page "Połącz Kropki"

Hi!

My name is Kasia. I’m glad that you’re interested my travel and photo blog. I would like to invite you to collaboration.

I’m writing there about City Breaks, or short trips for long weekend to European cities. I’m creating travel guides – in which I’m proposing alternative attractions and give many practical tips. My travels can prove that we can travel to amazing places having not much time.

A large part of the blog is about Spain, where I’ve lived for half a year. In my blog entries I’ve described the places that I visited, as well as my thoughts after living in Spain. I’ve shown my ways to learn Spanish and I plan to create entries, that will bring the culture of this country closer. Recently, I have also been organizing trips to Spain.

I really like road trips – in this way I traveled with friends to Norway, the Balkans, Spain, Italy and the USA. For 5 years, our way of transport was an old, but usually reliable polish car – Żuk.

Brijuni - najlepsze odkrycie tego lata

Who are my readers?

People aged 25-34.

45% women and 54% men.

Readers are curious about the world, they are looking for practical information and guides.

Possible forms of cooperation:

– arrangings travels to Spain

– sponsored articles

– campaign in social media –

– sponsored trips,

– photoshoot of products or places / purchase of photos,

– reviews of products and places,

– SEO link,

– other creative cooperation proposal.


Detailed statistics send to e-mail.

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

zalipie najładniejsza wieś w Polsce