Współpraca / Cooperation

[eng below]

Cześć!

Cieszę się, że zainteresowałeś się moim blogiem podróżniczo-fotograficznym. Zapoznaj się z moimi propozycjami współpracy. Jestem otwarta także na Twoje kreatywne pomysły. Szczegóły poniżej:) Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o mnie, zapraszam do tej zakładki. 

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

1517583_10203398446142356_2078540264_n

O czym jest blog Połącz Kropki?

City Break, czyli krótkie wyjazdy, najczęściej na przedłużony weekend do europejskich miast. Tworzę przewodniki, zwracam uwagę na atrakcje, które warto odwiedzić w tak krótkim czasie oraz skupiam się na praktycznych wskazówkach. Moim celem jest pokazanie, że podróżować można mając nawet niewiele czasu. Dzięki odpowiedniej organizacji można dużo zobaczyć i przeżyć wyjeżdżając tylko na kilka dni.

Spora część bloga poświęcona jest Hiszpanii w której mieszkałam przez pół roku i intensywnie podróżowałam. Staram się pokazywać popularne miejsca, ale i te mniej znane, bardziej alternatywne. Na blogu opisywałam także refleksje po życiu w Hiszpanii, zdradzałam moje sposoby na naukę hiszpańskiego oraz planuję stworzyć wpisy, które bardziej przybliżą kulturę tego kraju. Od niedawna zajmuję się również organizowaniem podróży do Hiszpanii.

las medulas kopalnia złota

Regularnie odwiedzam opuszczone miejsca w Polsce i Europie, których lata świetności już dawno minęły. Artykuły o zapomnianych obiektach cieszą się dużą popularnością. Na szczególną uwagę zasługuje Czarnobyl oraz Prypeć.

Lubię poznawać nowe kraje i docierać do mniej znanych atrakcji, a do tego być niezależna od rozkładów jazdy pociągów czy autobusów. Ten komfort dają mi roadtripy – w ten sposób przejechałam wraz ze znajomymi Norwegię, Bałkany, Hiszpanię, Włochy i USA. Zatrzymujemy się kiedy i gdzie chcemy oraz często nocujemy w pięknych okolicznościach przyrody. Przez 5 lat naszym środkiem transportu był stary, ale zazwyczaj niezawodny Żuk.

żuk złombol

Kim są moi czytelnicy?

Najliczniejszą grupą odbiorców są osoby w wieku 25-34 lat mieszkające w Warszawie. Przede wszystkim są ciekawe świata, poszukujące informacji o interesujących miejscach, alternatywnych atrakcjach np. opuszczone miejsca. Liczna grupa odwiedzających interesuje się wymianą studencką i życiem w Hiszpanii. Spora część czytelników szuka praktycznych wskazówek o miejscach, które chcą odwiedzić. Niemałą popularnością cieszą się również wpisy na temat lęku przed lataniem.

Szczegółowe statystyki wysyłam e-mailem.


Możliwe formy współpracy

Artykuły sponsorowane

Organizacja wyjazdów do Hiszpanii

Sesje zdjęciowe produktów lub miejsc/ zakup gotowych już zdjęć

Kampanie w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin)

Recenzje sprzętu, miejsc i atrakcji turystycznych itp.

Wyjazdy sponsorowane

Linki polecające

Niestandardowe i kreatywne propozycje współpracy

Konkursy

Długoterminowe kampanie

Przykładowe marki z którymi współpracowałam

Untitled design (1)


Osiągnięcia

Wygrałam konkurs National Geographic i wraz z ekipą Traveler Adventure Team przez tydzień odrywałam zakątki Saksonii & Brandenburgii.

_R5A0251-2
Odkryj Saksonię i pokonaj swój strach - via ferraty

Wraz z innymi blogerami podróżniczymi uczestniczyłam w study tour do Brandenburgii organizowanym przez Polish Travel Blog i Niemiecką Centralę Turystyki.

6 oryginalnych atrakcji w Brandenburgii

Mój artykuł o Bieszczadach ukazał się w miesięczniku “Poznaj swój kraj”:

SKMBT_C452 17082417030-2
SKMBT_C452 17082417021-2

Przygotowałam dla portalu Breakplan następujące przewodniki:

-5-dniowy plan zwiedzania Madrytu

-14-dniowy plan zwiedzania Andaluzji,

-14-dniowy plan zwiedzania Norwegii,

-10-dniowy plan zwiedzania Kraju Basków.

Corrida – barbarzyństwo w Hiszpanii

Mój blog znalazł się w rankingu Polskich Blogów Podróżniczych. W kategorii widoczności w Google zajęłam 60 miejsce na 500 blogów.

ranking blogrów podróżniczych

Mój artykuł o walce z lękiem wysokości na via ferratach w Saksonii znalazł się wśród 40 najlepszych wpisów podróżniczych w 2017 roku.

polaczkropki1

Napisałam e-booka pt: “Jak tanio podróżować?“. Moje wieloletnie doświadczenie spisałam na 30 stronach książki. Same konkrety, bez lania wody:)

jak tanio podróżować polaczkropki

Dołączyłam do grona inspiratorów Travel PP, gdzie zachęcam do podróży po Hiszpanii. 

wspolpraca polaczkropki

Dołączyłam do Polish Travel Blogs.

logo-ptb2x

Aktualne projekty

Nietypowe miejsca noclegowe

Chętnie nawiążemy współpracę reklamową z właścicielami oryginalnych i klimatycznych miejsc noclegowych w Polsce i za granicą.

Zaoferować możemy artykuł na blogu wraz z linkiem dofollow, wpis na Facebooku, zdjęcia na Instagramie oraz plik zdjęć do wykorzystania na własny użytek. Szczegóły do omówienia.

Do tej pory udało się zrealizować:

Noc na tratwie

Weekend-nad-Biebrzą-spływ-tratwą-22

USA

W sierpniu planujemy spędzić miesiąc w USA na południu, południowym-zachodzie i w Chicago. 

Podróż będzie miała charakter roadtripu – przez ponad 3 tygodnie będziemy zwiedzali USA samochodem, po części auto stanie się naszym domem. W planie mamy m.in. weekend w Venice, wycieczkę do Parku Narodowego Saguaro, krótką objazdówkę kabrioletem przez pustynię, zobaczenie campera z „Breaking Bad” w Albuquerque, przejechanie fragmentu Route 66 i inne. Nasz wyjazd zakończy się w Wietrznym Mieście.

Podróż będzie nastawiona na doświadczenia – będziemy zbaczać z utartego szlaku, podziwiać cuda natury i próbować nowych aktywności.

Chętnie nawiążemy współprace m.in. z magazynami podróżniczymi, firmami motoryzacyjnymi, fotograficznymi i sportowymi.

Możliwe formy współpracy:

Placement produktu na zdjęciach /zdjęcia na własny użytek 

Relacja na blogu wraz z zdjęciami i linkiem dofollow / partner wpisu

Relacja na Facebooku i Instagramie

Recenzja sprzętu, hotelu, atrakcji turystycznych

Inne, niestandardowe propozycje;)


Wpisy gościnne na innych blogach

Kontakt

Zapraszam do współpracy! Razem możemy zrobić coś fajnego:)

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

Wystawiam faktury VAT.


[version eng]

About my page "Połącz Kropki"

Hi!

My name is Kasia. I’m glad that you’re interested my travel and photo blog. I would like to invite you to collaboration.

I’m writing there about City Breaks, or short trips for long weekend to European cities. I’m creating travel guides – in which I’m proposing alternative attractions and give many practical tips. My travels can prove that we can travel to amazing places having not much time.

A large part of the blog is about Spain, where I’ve lived for half a year. In my blog entries I’ve described the places that I visited, as well as my thoughts after living in Spain. I’ve shown my ways to learn Spanish and I plan to create entries, that will bring the culture of this country closer. Recently, I have also been organizing trips to Spain.

I really like road trips – in this way I traveled with friends to Norway, the Balkans, Spain, Italy and the USA. For 5 years, our way of transport was an old, but usually reliable polish car – Żuk.

Brijuni - najlepsze odkrycie tego lata

Who are my readers?

People aged 25-34.

45% women and 54% men.

Readers are curious about the world, they are looking for practical information and guides.

Possible forms of cooperation:

– arrangings travels to Spain

– sponsored articles

– campaign in social media –

– sponsored trips,

– photoshoot of products or places / purchase of photos,

– reviews of products and places,

– SEO link,

– other creative cooperation proposal.


Detailed statistics send to e-mail.

e-mail: kontakt@polaczkropki.pl

zalipie najładniejsza wieś w Polsce